Głośniki Edifier XM6BT

Wysokiej klasy głośniki Edifier XM6BT

Model XM6BT to najnowsza propozycja uznanej marki Edifier dla wszystkich miłośników muzyki. Zestaw składa się z trzech elementów – dwóch kolumn oraz głośnika basowego. Producent zadbał o to, aby komplet 2.1 dostarczył solidny i czysty dźwięk!

Obudowę kolumn i głośnika basowego wykonano z eleganckiej płyty MDF w kolorze czarnym, dzięki czemu dźwięk roznosi się w pomieszczeniu o wiele lepiej. Wewnątrz kolumny basowej wbudowano uniwersalny zasilacz 100V-240V. Model XM6BT wyposażono w zintegrowany panel, który pozwala na manipulację parametrami brzmienia oraz pozwala wybrać źródło dźwięku. Oprócz tradycyjnego złącza AUX panel posiada wejście USB oraz SD, umożliwiające słuchanie piosenek nagranych na kartę lub pamięć masową (obsługiwany format MP3/WMA). Dodatkowo głośniki w łatwy sposób można połączyć przez port Bluetooth z urządzeniem mobilnym, aby bezprzewodowo odtwarzać ulubione utwory.
Widok okablowania głośników Edifier xm6btDołączony do zestawu pilot bezprzewodowy znacznie ułatwia obsługę sprzętu. Kontroler wyposażono w 10 przycisków z funkcją wyboru źródła dźwięku, kolejnego / poprzedniego utworu, odtwarzanie muzyki, wstrzymanie odtwarzania muzyki oraz zmianę natężenia głośności. Raz ustawione parametry zostają zapisane w pamięci urządzenia. Dodatkowo zmiana folderów z muzyką na karacie pamięci lub pamięci masowej jest płynna i prosta.

Kolumny wyposażono w głośnik tonów średnich i wysokich o średnicy 78mm i 10mm. Głośnik niskotonowy cechuje średnica rzędu 178 mm. Prawa i lewa kolumna oferuje moc 12W, a subwoofer 24W, dzięki czemu dźwięk jest mocny i stabilny. Komplet wyróżniają kompaktowe rozmiary i niewielka waga (6,5kg).

Model XM6BT z powodzeniem można zastosować jako zestaw głośników do komputera, wieży stereo lub kina domowego. Dźwięk wydobywający się z głośników pozostaje czysty a bass mocny. Podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry możemy bez trudu odróżnić każdy dźwięk. Uniwersalny kształt kolumn oraz czarny kolor współgra z większością wnętrz i gwarantuje elegancki design.Zestaw głośników Edifier XM6BT dostępny jest w naszym sklepie internetowym Edifier

Udostępnij ten post:

30 października 2016
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *